Adsense Web Sitesini Onaylamıyor

Aldığı beğeni
4
Ticaret: 1 / 0 / 0
Web sitenizin için Adsense içerik koşullarını tamamlamadan Blogger veya Web siteniz için Google Adsense başvurusu yaptığınız halde siteniz özgün yeterli içeriğe sahip olmadığı iletisi ile askıya alındı ise nedenlerini okumaya devam edin. Blogger ve Adsense yardım forumlarında nerede ise hergün sorulmakta olan soruların başında, Blogum için Adsenseye kayıt oldum. Ancak yeterli içerik ve kriterlere sahip olmadığım için Adsense’e kabul edilmedim bu konuda ne yapmam gerekir soruları ile karşılaşmışsınızdır. Bu ve benzeri birçok sorunu edindiğim tecrübelerim ile aşağıda açıklıyorum.

Sizin de bu tür sorun ve çözümler ile ilgili fikirlerinizi yazı altında yorumlarda belirtmenizi tavsiye ediyorum. Her bir soru ve cevabın birçok mağdur yazar, yönetici arkadaşlarıma ışık tutacağını ümit ederim. Adsense hakkında açıklamalara girmeden önce küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Web sitesi ile ilgili hiçbir sorun sosyal paylaşım sitelerinde bulunan mesaj bölümündeki sorulan sorular ile çözümlenemez.
Gerçekten her hangi bir konu ile ilgili yardım almanız gerekiyorsa! Hangi web sitesi olursa olsun ilgili yazı kısmındaki yorum penceresini kullanın. Web sitelerindeki kategoriler ilgili yazıya verilen bağlantılar ile bir isim altında yazının toplanmasını sağlar. Örnek vermek gerekirse blog menü çubuğunda mevcut olan Adsense ismi ilgili yazıların toplandığı alandır. Adsense veya herhangi bir konu, kategori ismine tıkladığınızda yazılar eskiden yeniye doğru akış sağladığından en son yazıya gitmek için yazı altındaki numaralı sayılardan oluşan Sayfa Navigasyon kutucukları kullanın.

Yazı için kullanılan ve kelimelere verilen bağlantı linkleri, o yazı ile ilgili detay açıklamaları içermektedir. Mutlaka okumaya çalışın.

Bu yazım biraz uzun olacağından sıkılırsanız başka bir zamanda okumak için bir yere kaydedin, sık kullanılanlara ekleyin veya Footer alt bilgi kısmında bulunan Adnan Güney WP Google+ Sayfam’dan Google Plus profilimden beni ekleyerek son çıkan makaleleri takip edin.