Gazapizm - Korkma Şarkı Sözleri

SheqiL

Hepiniz Haklısınız..
Katılım
7 Eki 2019
Mesajlar
1,161
Aldığı beğeni
23
Puanları
38
Konum
Fransa
Web sitesi
www.belalim.net
Korkma! ellerimiz bulanmıcak kana.. Bir ihanet maddesini ihlal eder sonrasında yara..
Doymuyorum sana, doymuyorum alkol anla.. Soymuyorum karanlıktan ışıkların tonlarını ancak korkma ölmeyeceğiz bugün, bir gözüm görmeyecek bugün.. Bir yüzüm kaldırım kadar üzgün..
Sandığın kadar düzgün, olmayacak o yanlızlığın yandığın kadar güldün!
Şimdi korkma ben aldım tüm suçu üstüme.. Yargılandığım onca dava bir çocuk gözünde, bir çiçek özünde kaybedersem özgür herkes. Ben alıcam tüm suçu üstüme muazzam bir gecede..
Sakın korkma ben hesapladım bak az bir zaman gerekicek tüm şoklar için gerekçense yaşamak..
Bir kez dahi arkasına dönüp bakmıcak korkular, şüphe duycan herkesten gerekçense başarmak!

Nakarat x2
Dupduru bir rezalettir yaşananlar, korkmamayı başaranlar günahlardan bağışlanıcak ancak sonra birden gün kararcak, Gazapizm ün kazanıcak.. Saplı duran bıçak karnımdan elbet çıkar..

Korkma dört duvarda dört arkadaş, dört sigara dört şarap. Dört serseri, dört ayyaş. Dört kardeşim dört düşman, dört saatler dört polis.. Dört sene dört mahkeme dört duruşma dört cenaze ve dört hayat!
Bir mahur beste çalar, kafamda çanlar çalar. Afallar sofrasında kurtlar kadar dostu olan.. Arkandan bıçaklarlar hiç bilmediğin bir memlekette hiç bilmediğin insanlar..
Zihninizde korku tavan!
İznimizle olacak olay bundan sonra hayatımdan vazgeçtim bak hayatını sikmyim.. Ciddiyetini farkedin. Şiddetine park edipte öfke kuşanmışm onca yılım ziyan defol gözüm görmesin!
Bir rüzgara kapıldım ki sekiz senem geçti.. En gecinden versin dedi herkes en erkenden ayıktım..
Kim ne derse desin bıçak bir cinayet aletidir..
O yüzden korkma tartışması seninle son bulmasın!

Nakarat x2
Dupduru bir rezalettir yaşananlar, korkmamayı başaranlar günahlardan bağışlanıcak ancak sonra birden gün kararcak, Gazapizm ün kazanıcak.. Saplı duran bıçak karnımdan elbet çıkar..​
 
Üst