Kurallar Haksız i-Trader Bildirme Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SheqiL

Hepiniz Haklısınız..
Aldığı beğeni
23
Web sitesi
www.belalim.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Bilgilendirme Metni
Arkadaşlar bu başlık altından size haksız olarak atılan ticaret puanlarını sildirmek için talepte bulunabilirsiniz.
Lütfen detaylı bir açıklama yazınız i-trader silme işlemleri tarafımca yapılacaktır kesinlikle özel mesaj ile ticaret puanı sildirme talebinde bulunmayın (dikkate alınmayacaktır) çünkü haksız ticaret puanı sildirme talepleri sadece bu konu üzerinden işleme alınacaktır.
Şablon Örneği;
Haksız trader veren kullanıcı Profili
:
Haksız trader linki : Bu Şekilde ===>> https://www.mircforumlari.com/feedback/1
Haksız trader verilen kullanıcının trader linki : Bu Şekilde ===>> https://www.mircforumlari.com/feedback/1
Açıklama :

Şablona uygun olmayan hiçbir konu işleme alınmayacaktır.
Ekleme : Mesajları işlem yaptıktan sonra siliyorum, i-Trader'i de böylece ya silmiş haklı görmüş oluyorum yada silmemiş haksız görmüş oluyorum bu yüzden mesajınız yok ise bir şekilde işleme alınmıştır.
Not : Konuya mesaj yazdığınızda beni etiketlemenize gerek yoktur. Etiketlemeniz size öncelik sağlamaz.

Önemli Bilgilendirmeler
;
  • -i-Trader report sistemi ile report ettiğniz ticaret puanı silme, düzenleme işlemlerinizi görememekteyiz.
  • -Bu sebepten burası hariç i-Trader düzenleme işlemi yapamamaktayız.
  • Konu altından cevaplaşma olduğunda okumuyorum siliyorum, işleme almıyorum.
  • -Konu üzerinden daha hızlı yanıtlanması için başka bir yöneticiyi etiketlemenize gerek yoktur.
  • Özel mesaj ile ulaşıp trade taleplerinizi iletmeyin konu altında sadece şablona göre yazınız.
  • -10TL altı ticaret puanı vermiş problem yaşamışsanız zaten yasak olan bir davranışı bir de burada hak ararcasına gözümüze sokmayın, ban cezası ile sonuçlanacaktır.
  • -Uzlaşma sağlanmamış hiçbir haksız ticaret puanı kâti suretle silinmeyecektir. Bu hususta lütfen uzlaşmaya çalışınız. Her şeyden önce forum içi iletişim için bu çok daha pozitif katkı sağlayacaktır.
Amacımız size yardımcı olmak şablona uygun yazarsanız saat harcayacağımıza dakikalar sürer ve sizin probleminizi gideririz. Amacımız sizin yardımınıza koşmak.
Yukarıdaki hassasiyetleri her seferinde bildirmeme rağmen uymamakta ısrarcı arkadaşlar 3 gün cezalandırılmayı kabul etmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...