High School Musical, 3. Sezon Onayını Aldı

Katılım
11 Şub 2020
Mesajlar
284
Aldığı beğeni
1
Puanları
18
Konum
İstanbul
High School Musical dizisi kaldığı yerden devam ediyor.

High School Musical, 3. Sezon.jpg


High School Musical: The Musical: The Series olarak adlandırılan yeniden çekim dizisinin üçüncü sezonuna onay verildiği resmi olarak açıklandı. Dizi, Olivia Rodrigo'nun canlandırdığı Nini karakterini odağına alıyor. High School Musical: The Musical: The Series, Disney+'ta yayınlanıyor.

Zac Efron ve Vanessa Hudgens'ı bir yıldıza dönüştüren High School Musical filmleri, diziye dönüştürüldü. İki sezondur devam eden dizinin üçüncü sezonuna resmi onay verildi. Gençliğe hitap eden ve orijinalinden daha iyi yorumlar almasına rağmen aynı popülerlikte olmayan dizi, kaldığı yerden devam edecek. High School Musical: The Musical: The Series oyuncu kadrosunda Olivia Rodrigo'nun yanı sıra Joshua Bassett, Sofia Wylie, Matt Cornett, Frankie A. Rodriguez, Kate Reinders gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle: High School Musical: The Musical, East High’da okuyan ve High School Musical adlı performansı sergilemeye hazırlanan bir grup öğrencinin hikayesini konu ediyor. Belgesel tarzındaki dizi, karakterlerin yalnızca sahnede değil, sahnenin dışındaki yaşantılarına da odaklanıyor. Tim Federle ve Oliver Goldstick ikilisinin imzasıyla ekrana taşınan dizinin her bir bölümü, aralarında unutulmaz şarkıların da yer aldığı bir repertuar üzerinden ilerleyecek.

High School Musical: The Musical: The Series'in 2. sezonu 30 Temmuz'da final yapmıştı. Yeni sezon için henüz bir bilgi verilmedi.
 
Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-99928/
Üst