Kurallar Kategori Kuralları ve Yasal Uyarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SheqiL

Hepiniz Haklısınız..
Katılım
7 Eki 2019
Mesajlar
1,126
Aldığı beğeni
16
Puanları
38
Konum
Fransa
Web sitesi
www.mircforumlari.com
Ticaret: 1 / 0 / 0
Kategori Kuralları ve Yasal Uyarı

• +18 (xyz) – illegal bet, proxy kısaca T.C. Kanun ve Mevzuatlarına aykırı işlemler ve siteler ile alakalı MF içerisinde konu açmak ve mesaj yazmak kesinlikle yasaktır!

1) Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan MF sorumlu değildir.
2) MF BTK nezdinde bir yer sağlayıcı'dır. Konuyu açan kullanıcı ve konu içerisinde kullanıcıların yazdıkları mesajlar, içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile yazılmakta ve paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan, sorun ve şikayetlerden içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır.
3) MF'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda MF hukuksal haklarını saklı tutar.
4) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.

YASAL UYARI:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı "Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ" çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan veriler, görüş ve bilgi arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu yorum,görüş,video,analiz ve bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan MF sorumlu tutulamaz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst