Normal Fiyatı 32 TL Olan Yoku’s Island Express Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Aldığı beğeni
4
Ticaret: 0 / 0 / 0
Normal Fiyatı 32 TL Olan Yoku’s Island Express Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz yaptı. Şuan Steam’de fiyatı 32 olan Yoku's Island Express isimli oyun bu 09.09.2021 saat 18.00’a kadar Epic Games aboneleri için ücretsiz olacak.

Yoku’s Island Express

Yoku’s Island Express, İsveç stüdyosu Villa Gorilla tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan platform bir langırt macera video oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Stüdyonun ilk projesi olan Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2018’de piyasaya sürüldü.

Yoku’s Island Express Hakkında

Yoku, Mokumana’ya ulaştı ve güneşin tadını çıkardığı tropikal bir cennette postaları yerine ulaştırmaya ve rahat bir hayata hazır!

Ancak antik bir Ada tanrısı huzursuz bir uykuda sıkışmış durumda. İhtiyacı olanlara yardımcı olacağı muhteşem bir macerada pinball mekaniklerinin, platform ögelerinin ve açık dünya keşfinin benzersiz bir şekilde birleştiği bir yolculuğa çıkarak adada yolculuğa çıkmak Yoku’nun görevi.

Postane merkezini yeniden kurma ve eski bir tanrıyı derin uykusundan uyandırma görevinde çarpıcı ve elle boyanmış adada ufak tefek kahramanımızı çevir ve çarpıştır.

6131cabe57487.jpeg

Oyun Türü: Aksiyon ve Macera

Oyun Boyutu: 3 GB

Fiyatı: 32 TL

Oyunun Ücretsiz Olduğu Süre: 09.09.2021 saat 18.00’a kadar

Yoku’s Island Express Hakkında

Minimum

İşletim Sistemi:
Windows 7

İşlemci: Intel i3-2100 @ 3 GHz / AMD A8-5500 @ 3.2 GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 630 1 GB / AMD Radeon 7770 1 GB / Intel HD 530

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 3 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Önerilen

6131cabe7b7ee.jpeg

İşletim Sistemi:
Windows 10

İşlemci: Intel i3-3220 @ 3 GHz / AMD A10-5700 @ 3.4 GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 630 1 GB / AMD Radeon 7770 1 GB / Intel HD 530

DirectX: Sürüm 9.0

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

RAM: 6 GB

Depolama: 3 GB

Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir

Oyunu indirmek için tıklayın.

Kaynak : incehesap.com/blog/normal-fiyati-32-tl-olan-yoku-s-island-express-epic-store-da-ucretsiz-oldu/