Şeyma Subaşı: Mutlu vücut, mutlu zihin

Katılım
3 Eyl 2021
Mesajlar
209
Aldığı beğeni
1
Puanları
18
Konum
Kütahya
Ticaret: 0 / 0 / 0

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olaylı ayrılığın ardından barışıp, Bodrum'a gelen Şeyma Subaşı'nın tatili devam ediyor. Önceki gün bikinisiyle ayna karşısında poz veren Subaşı, fotoğraflarına "Sadece şimdi değil, kendimi bildiğimden beri vücudum çok iyi. Vücudunuza nasıl davrandığınız, kendinize nasıl davrandığınızla ilgili. Mutlu vücut, mutlu zihin..." notunu düştü​

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleriSevgilisi Mohammed Alsaloussi ile barıştığını duyuran Şeyma Subaşı, 3 aydır süren Ibiza tatilinin ardından soluğu Türkiye'de almıştı. Subaşı ile Bodrum'a giden bonkör sevgili, önceki gün lüks bir otelde günlüğü 3 bin 800 Euro'ya (yaklaşık 38 bin lira) villa kiraladı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleriGeçtiğimiz hafta orman yangınlarının sürdüğü Bodrum'da verdiği pozlarla eleştiri oklarının hedefi olan Subaşı, Alsaloussi ile konakladığı villadan çektiği fotoğrafları yayınladı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


"KENDİMİ BİLDİĞİMDEN BERİ VÜCUDUM ÇOK İYİ"

Bikinisiyle ayna karşısında poz veren ünlü isim, karın kaslarını gözler önüne serdi. Şeyma Subaşı, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören paylaşımında, "Sadece şimdi değil, kendimi bildiğimden beri vücudum çok iyi. Vücudunuza nasıl davrandığınız, kendinize nasıl davrandığınızla ilgili. Mutlu vücut, mutlu zihin..." ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


SEVGİLİSİ VE AİLESİYLE TATİLDE

Subaşı geçtiğimiz günlerde de annesi, babası, kızı Melisa ve sevgilisi ile tekne turuna çıkmıştı.

Mart ayında Mohammed Alsaloussi'yi ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı, babası ve sevgilisiyle objektif karşısına geçti. Subaşı, fotoğraflarını, "Hayattan daha ne isteyebilirim ki?" notuyla Instagram'dan paylaşmıştı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


ŞEYMA'YA BÜYÜK TEPKİ

Subaşı, yangınlarla boğuşan Bodrum'da tekne üzerinden bu fotoğrafını yayınlamıştı. Türkiye'nin dört bir yanında yangınlar sürerken Şeyma Subaşı'nın bu paylaşımları sosyal medyada tepki toplamıştı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


"TEKNE BİZİM TEKNEMİZ DEĞİL"

Subaşı, kendisine gelen eleştirilerin ardından konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Ünlü isim, "Hakkımda çıkan ülkemiz yanarken teknede eğlendiğim haberleri asılsızdır. Tekne bizim teknemiz değildir! Ülkece bu görüntülere şahit olmak acı verici. Biz de herkes kadar yaşanan bu talihsiz olaylar adına çok üzgünüz. En kısa zamanda yangınların sona ermesi için dua ediyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


KAFALARI KARIŞTIRAN AYRILIK

Şeyma Subaşı, yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi almış ve sevgilisine 'evet' yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu.

"EVLENMEK İÇİN ACELE ETMEMİZİN NEDENİ BUYDU"

Subaşı, "Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım." ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


"YÜKSEK STRES NEDENİYLE BEBEĞİMİ KAYBETTİM"

Subaşı, iki gün sonracda bebeğini kaybettiğini duyurdu. Subaşı, "Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim." dedi.

TEKTAŞINI ÇIKARDI

Yaşananlardan sonra Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin ayrıldığı öne sürüldü. Ibiza'da görüntülenen Subaşı'nın yanında sevgilisinin ve parmağında da tektaş yüzüğünün olmaması bu dedikoduları alevlendirdi.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri


FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Çıkan haberlerden sonra Subaşı'dan sürpriz bir hamle geldi. Sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silen Subaşı, böylelikle ayrılık iddialarını doğruladı. Subaşı, kısa bir süre sonra da, "Ayrılık doğru nedeni bize kalsın." açıklamasında bulundu. Çiftin ayrılığı yaklaşık 1 ay sürdü.

Şeyma Subaşı, Bodrum tatilini sürdürüyor - Magazin haberleri"EVLENMEDEN OLMAZ" DEMİŞTİ

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamile olduğu yönündeki haberlere, "Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten" sözleriyle yanıt vermişti.

"HİKAYEMİZ ÇOK UZUN"

Subaşı ilişkisi hakkında, "Bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında" şeklinde konuşmuştu.

"MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM"

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, "Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa'dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim" demişti.
 
Üst