Kurallar Tanıtım Yazısı Kategori Kuralları ve Şablon (Alım-Satım Yapmadan Önce Mutlaka Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SheqiL

Hepiniz Haklısınız..
Aldığı beğeni
23
Web sitesi
www.belalim.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Tanıtım Yazısı Kategori Kuralları ve Şablon (Alım-Satım Yapmadan Önce Mutlaka Okuyunuz)

• Her kullanıcı 2 adet normal konu ve Aktif ''Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam, Banner Reklamı için'' ekstra +1 konu açabilir. Reklamı aktif olduğu sürece 3. konusu aktif kalabilir.
• Reklam süresi bittiğinde reklam için ilave açılan konunun moderatörlere Report gönderilerek kapattırılması gerekmektedir.
• Konu baltalayıcı her türlü yorum yasaktır. Herhangi bir probleminizde konuyu report edebilir veya ''Şikayet'' konusu açabilirsiniz.

SATIŞ ŞABLONU:

Sitenizin PA - DA Değeri:
Sitenizin Google index sayısı:
Sitenizin Günlük Tekil Hiti:
Sitenizin Aktif Olduğu Süre
(Domain yaşı yazmayınız):
Sitenizin İçeriği:
News Kayıt Durumu:
(Var/Yok)
Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek:(Alıcı/Satıcı)
1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı:
Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : ( Örnek : Yazı en az 6 ay sitede kalacaktır, belirtilmemiş ise minimum 6 ay süre ile yayında kalması gerekir. )
Ödeme Alabileceğiniz Yollar:
Ek Notlar:

ALIŞ ŞABLONU

Alım Yapılacak Sitenin PA - DA Değeri:
Alım Yapılacak Sitenin Google index sayısı:
Alım Yapılacak Sitenin Günlük Tekil Hiti:
Alım Yapılacak Sitenin Aktif Olduğu Süre
(Domain yaşı yazmayınız): (örn: 6 Yıldır Aktiftir)
Alım Yapılacak Sitenin İçeriği:
Alım Yapılacak Sitenin News Kayıt Durumu:
Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek:
(Alıcı/Satıcı)
1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı için Belirlediğiniz Ücret :
Yazı sitede minimum kaç ay kalacak : ( Örnek : Yazı en az 6 ay sitede kalmalıdır, belirtilmemiş ise minimum 6 ay süre ile yayında kalması gerekir. )
Ödeme Yapabileceğiniz Yollar:
Ek Notlar:

Ne kadar ek ayrıntı bildirirseniz o kadar zaman kaybından kurtulacağınızı unutmayın.

Konu Açma Şartı
• Kullanıcı en az 1 aylık üye olmalı
• Minimum 5 ticaret puanına sahip olunmalı
Ya da güven vermesi açısından Ticaret Puanı olmadan ticari konu açabilmek için Profilinizi doğrulayıp telefon + kimlik doğrulaması ile birlikte Platin veya Kurumsal üyelik almalısınız.

Tanıtım yazısı bölümü kuralları :

- Tanıtım yazısı bölümünde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yayın yapan sitelerden satış yapmak kesinlikle yasaktır.

- Tanıtım Yazısı kategorisinde bir konu içerisinde maksimum 5 site içeren satış tekli satış yapabilirsiniz. Toplu satış yapmanız halinde konunuz Tanıtım Yazısı Paketleri kategorisine taşınır ve kurallara uymadığınız için uzaklaştırma cezası alabilirsiniz. 5 site üzeri satış yapıyorsanız konunuz Tanıtım Yazısı Paketleri kısmında olacak şekilde Sponsor Reklam yada Öne Çıkan Reklam satın alarak Tanıtım Yazısı kategorisine sponsor reklam verebilirsiniz.

- Bir üye maksimum 2 adet aktif satış konusu açabilir. Haksız rekabet oluşturacak şekilde konu sildirip/kilitletip yeni konu açanlar 1-7 gün forumdan uzaklaştırılacaktır. Aynı ihlali devam ettirmesi halinde yönetici insiyatifinde 1-6 ay kategoriden uzaklaştırılacaktır.

- Sponsor Reklam yada Öne Çıkan Reklam satın alan üyeler 2 adet normal satış konusuna ek olarak +1 tane daha ekstradan satış konusu açabilir. Sponsor Reklam ya da Öne Çıkan Reklam süresi bittikten sonra 3. satış konusu silinir.

- Cinsel içerikli yayın yapan sitelerden satış yapmak yasaktır.

- İnfosuz ve indexsiz olan sitelerden satış yapmak yasaktır.

- Sahte PA - DA değerine sahip sitelerden satış yapmak yasaktır.

- Satış yapan kişiler, karşı tarafın menfaatlerini de gözeterek en az 6 ay olmak sure ile yazıların silinmeme garantisini vermek durumundadır.

- Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : 6 Ay , 1 Yıl ve hiçbir zaman silinmeyecek. şeklinde NET olarak belirtmeniz gereklidir. ''Site açık olduğu sürece yazılar silinmeyecektir'' kavramı geçersizdir.

- Tanıtım yazısı yayınlanma tarihinden itibaren ilk 6 aylık süre içerisinde yazılar silinir yada linkler kaldırılırsa, satıcı oluşan mağduriyeti gidermek durumundadır.

- PA - DA değeri manipüle edilmiş sitelerden satış yapmak yasaktır.

- Satış konusunda verilen bilgilerin gerçeği yansıtmaması halinde, satıcı müşterinin mağduriyetini gidermek durumundadır.

- MF 'da edu.tr - gov.tr link , tanıtım ve makale satışı ve alımı yasaktır.

Yukarıda belirtilen kurallara uymayan kişilerin konuları farklı kategoriye taşınır veya silinir. Aynı ihlalin tekrarında 1-7 gün süreyle uzaklaştırma cezası alır. Kural ihlaline devam edilirse, yöneticinin insiyatifi dahilinde kategoriden veya forumdan uzaklaştırma cezası alacaktır.

YASAKLANAN İÇERİKLER
T.C. Kanunları ve Mevzuatlarına aykırı olan tüm illegal içerikler yasaktır!
TV ve Dizi izleme, +18 Yetişkin içerikli siteler, Bah*s, Kum*r, Şans oyunları, piyango vb.Telifli içerikler (waréz vb.)
yukarıdaki ve benzer mantıkta olan siteler ile ilgili MF içerisinde konu açmak çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Forumdan uzaklaştırılırsınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...