The Batman'e The Penguin Spin-Off Dizisi Geliyor

Katılım
11 Şub 2020
Mesajlar
284
Aldığı beğeni
1
Puanları
18
Konum
İstanbul
The Penguin'in dizisi çekilecek.

The Batman'e The Penguin Spin-Off Dizisi Geliyor.jpg


Matt Reeves'in yönetmen koltuğuna oturduğu The Batman'e spin-off dizisi çekilmesine karar verildi. Dizi, The Penguin'i odağına alacak. Film henüz gösterime girmese de, karakteri Colin Farrell canlandırıyor. Warner Bros'un bu kararının arkasında The Batman'deki potansiyeli görmüş olabilecekleri düşünülüyor.

The Batman filmi 2022 yılı içerisinde izleyici karşısına çıkacak. Bu sırada da The Penguin spin-off'unun hayata geçirilmesine karar verildi. Matt Reeves'e ait olan 6th Productions ile Idaho ve Dylan Productions, dizinin yapımcısı olarak görev alacak. Dizide Oswald Cobblepot'un orijin hikayesi anlatılacak. Impulse ve Agents of SHIELD ile tanıdığımız Lauren LeFranc, The Penguin'in senaryosuna imzasını atacak.

The Penguin'i Colin Farrell yeniden canlandıracak gibi görünüyor. Oyuncunun ağır plastik makyaj altında tanınmayan hali fragmanlarda görülmüştü. The Penguin'in yanı sıra The Batman'in geçmişini anlatan bir prequel dizi için de hazırlıklar devam ediyor. Daha önce bu konuda Gotham dizisi çekilmişti. Bu dizide The Penguin'in gençliğini de izlemiştik. Şimdilerde ise Giri/Haji'nin yönetmeni Joe Barton yeni bir dizi hazırlıyor.

Diğer yandan DC'nin bir diğer önemli filmi The Suicide Squad'a spin-off dizisi çekiliyor. Peacemaker dizisi John Cena'yı başrolüne yerleştiriyor. Warner Bros böylelikle bir televizyon evreni ve sinematik evren yaratmaya devam ediyor.

The Batman, 4 Mart 2022'de sinemalarda olacak.
 
Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-99924/
Üst