TikTok Güzellik Efekti nasıl açılır?

SheqiL

Hepiniz Haklısınız..
Katılım
7 Eki 2019
Mesajlar
1,129
Aldığı beğeni
16
Puanları
38
Konum
Fransa
Web sitesi
www.mircforumlari.com
Ticaret: 1 / 0 / 0

TikTok’ta Işıltı (Parıltı) Efekti Nasıl Yapılır?

TikTok’ta Işıltı (Parıltı) Efekti Nasıl Yapılır?


Filtrelerin içerisinde hapsolduğumuz bir yaşam içerisindeyiz. İlk olarak Instagram tarafından popüler hale getirilen ve şimdi TikTok‘ta kullanılan Snapchat tarafından tanıtılan filtreler, birçok web kullanıcısının sosyal medya iletişimini ve varlığını tanımlar.

TikTok’ta Filtreler gerçekten sayısız. Sizi güldürebilenler, sizi ağlatabilenler ve sayısız daha başkaları var. TikTok’ta, ışıltılı görünmenizi sağlayan filtre şu anda çok popüler. TikTok’a ışıltı efekti nasıl eklenir, bu yazımız da sizler için anlattık…


TikTok’ta Işıltı (Parıltı) Efekti Ekleme;

TikTok içeriğinize ışıltı efekti eklemeye başlamadan önce, uygulamanızın güncel olduğundan emin olmanız gerekir. Cihazınızın ilgili mağaza uygulamasına gidin, listede TikTok’u bulun ve bir güncelleme seçeneği olup olmadığına bakın. Değilse, uygulamanız büyük olasılıkla günceldir.

Şimdi, cihazınızın masaüstündeki simgesine dokunarak TikTok uygulamasını başlatın. Uygulama başladıktan sonra, Artı simgesine gidin ve dokunun . Bu sizi yeni bir video veya resim oluşturmak için ekrana götürecektir.

Ekranın altında, sola doğru Efektler simgesini bulacaksınız. Dokunun. Güzellik sekmesine gidin. Ardından, gümüş bir filtre olan “Bling” e ulaşıncaya kadar aşağı kaydırmaya başlayın. Şimdi, üzerine dokunun, filtre uygulanır. Pembe renkli “Bling” adında farklı bir filtreyle karşılaşabilirsiniz. Parıltılı elmaslar yerine, bu filtre kalplere sahiptir. İstediğinizi seçin ve TikTok içeriğiniz için kullanın.

tiktok-isilti-parilti-efekti-ekleme.jpgTikTok Kirakira Eklentisi;

TikTok üzerindeki “ışıltı etkisine” ulaşmak için bir çok yol var. “Kirakira uygulaması” ücretsiz değil. Ama kesinlikle çok pahalı değil. Fotoğraf ve videolarınızın parlak görünmesini sağlayabilecek bling filtresini ve diğer çeşitli yeni seçenekleri kullanmanızı sağlar. Ardından, bu uygulamayı kullanarak bir resim veya video çektikten sonra, bunları tercihinize göre ayarlayın ve cihazınıza kaydedin. Ardından, TikTok uygulamasını açın ve cihazınızın kamera rulosundan resim / video ekleyin.

Işıltı efekti TikTok’ta mevcut, ancak TikTok’un filtresi ile Kirakira ile mevcut seçenekler arasındaki fark kesinlikle dikkate değer. Bir deneyin ve insanların videolarınıza akın ettiğini göreceksiniz.
 
Üst