Youtube Video İndir

Aldığı beğeni
8
Ticaret: 0 / 0 / 0

Youtube Video İndirme Seçenekleri

Youtube video indir seçenekleriyle kısa süre içerisinde dilediğiniz videoyu cihazınıza indirmeniz olasıdır. Günümüzde sayısız videonun izlendiği ve yüklendiği Youtube, en popüler mecralar arasına adını yazdırmıştır. Her konuda videoya tek tıkla erişim sağlamayı mümkün kılan Youtube üzerinden video indirmek adına farklı yöntemler söz konusudur. Youtube video indir online seçeneklerini kullanarak video indirme sitelerinden dilediğiniz videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz. Youtube’da bulunan videoları kalıcı olarak indirmek için çeşitli yöntemlerden yararlanarak indirme işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Video İndirme Programları

Bilgisayar, telefon ve tabletler üzerinden Youtube videolarını cihazlara indirmek mümkündür. Videoları farklı formatlarda kaydederek cihazlarınızda depolamanıza olanak tanıyan pek çok farklı program sayesinde zahmetsiz şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Youtube video indir mp3, mp4, 3GP, 4GP veya FLV seçeneklerini kullanarak cihazlarınızın işletim sistemine uygun olan alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Çeşitli programlardan yararlanarak Youtube platformu üzerinde bulunan videoları ses dosyası veya video formatı şeklinde kaydedebilirsiniz.

VD Youtube Video İndirme

Youtube videolarını ücretsiz olarak indirmek farklı işletim sistemleri üzerinden mümkündür. Android, iOS, Windows ve MacOs gibi işletim sistemlerine uygun olan VD Youtube gibi indirme programlarını kullanabilirsiniz. Web tarayıcıları üzerinden vakit kaybı yaşamadan doğrudan indirme işlemlerini tamamlayarak dilediğiniz videoları indirebilirsiniz. VD Youtube üzerinden video indirme işlemlerini yapabilmek için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

• Cihaza indirilmek istenen Youtube videosu belirlenerek kullanılan web tarayıcısı üzerinden açılmalıdır.
  • Videoda yer alan bağlantı bölümüne tıklanır.
  • Bağlantı bilgisinin bulunduğu bölümdeki www.youtube.com ile başlayan linkin en başına “vd” yazılır ve enter tuşuna basılır.
  • Açılan sayfa üzerinden kalite ve oynatma dosyasıyla alakalı olarak istenen seçimler gerçekleştirilir.
  • Örneğin ses dosyası indirmek isteyenler MP3 formatı şeklinde seçimlerini gerçekleştirerek işlemini tamamlamış olur.
Youtube video indir bedava seçenekleriyle ücretsiz olarak sunulan VD Youtube platformunu kullanarak kısa süre içerisinde video indirme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Tüm işletim sistemlerine uygun olarak kullanılması sayesinde indirme işlemlerini avantajlı olarak halledebilmenize olanak tanır. MP3,MP4, FLV, WEBM vb. dosya formatlarını destekler. YouTube, Vimeo, VK, Facebook, Twitter gibi en popüler mecralar üzerinden indirme işlemini yapabilmenize imkan verir.

4K Video Downloader

Windows, MacOs, Ubuntu işletim sistemleriyle uyumlu olan 4K Video Downloader ile video indirme işlemleri kısa sürede gerçekleşir. Ücretsiz sürüm ve premium paketler olarak hizmet veren uygulama sayesinde multi video indirmek kolay hale gelir. 4K Video Downloader internet sitesi üzerinden indirilen araçla Youtube videolarını edinebilirsiniz. Video indirme aracıyla işlem yapabilmek için takip edilmesi gereken işlemler şunlardır:

• Programı bilgisayara kurduktan sonra indirilmek istenen Youtube videosu açılır.
  • Videonun linki kopyalandıktan sonra 4K Video Downloader aracında bulunan “Paste Link” kısmına yapıştırılır.
  • İndirilmek istenen videonun görüntü kalitesi ve formatı belirlendikten sonra işlem gerçekleştirilir.
4K Video Downloader ile MP3, MP4, MKV, 3PG vb. uzantıdaki dosya formatlarını indirmeniz mümkündür. YouTube, Vimeo, TikTok, Facebook gibi sıklıkla kullanılan platformlarda yer alan videoları kolaylıkla indirebilmenize olanak tanınır.

Y2Mate.com

En sık kullanılan MP3 dönüştürücü siteler arasında yer alan Y2Mate, ücretsiz olarak kullanılabilen bir araçtır. Youtube’da yer alan içerikleri ses veya video formatı şeklinde elde edebilemenize imkan verir. MP3, MP4, AAC, 3GP, FLV, MO, WMV gibi dosya formatlarını destekler. Windows, MacOs, Linux, Android, IOS işletim sistemlerinde çalıştırılır. Youtube video indir mobil seçenekleri sayesinde iOS veya Android cihazlarda işlem yapmak kolaylaşmıştır. Y2Mate aracının kullanımı ise şu şekildedir:

• https://www.y2mate.com/en64 linkinden dönüştürülmek istenen içerik aranır veya ilgili alana bağlantı linki yapıştırılır.
  • “Başlat” butonuna tıklanarak istenen dosyayı indirme işleminin tamamlanması beklenir.

SnapDownloader

8K çözünürlüğe kadar video indirme imkanı sunan SnapDownloader, kısa süre içerisinde indirme işlemlerinizi tamamlar. Pratik arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı şöyledir:

• Uygulamanının “Search” bölümüne indirilmek istenen videonun bağlantısı yapıştırılır.
  • Videonun görüntü kalitesi veya çıkış formatı gibi temel kriterler belirlenir.
  • “Download Now” butonu kullanılarak işlemin tamamlanması beklenir.
Windows ve MacOs işletim sistemlerini destekleyen SnapDownloader ile ücretsiz sürümden yararlanmak mümkündür. Premium paketlerden yararlanılarak avantajlı seçenekleri kullanmak söz konusudur. MP3 ve MP4 dosya formatlarını destekleyen uygulama sayesinde yüksek çözünürlüklü videolar indirmek oldukça kolaydır.

VideoProc

Youtube video indir seçeneğini kullanmaya veya video düzenleme gibi işlemleri yapmaya imkan veren programdır. Gelişmiş arayüze sahip VideoProc, videolar üzerinde pek çok işlem yapmayı kolaylaştırır. Kırpma, kesme, birleştirme veya altyazı ekleme gibi temel işlemleri yapmaya olanak tanır. Windows ve MacOs işletim sistemine sahip olan cihazlara indirilerek kullanılır. Youtube ve Facebook, Dailymotion gibi pek çok farklı web sitesinden dosya indirmeye yardımcıdır. Ücretsiz sürüm ve premium paketler şeklinde sunulan uygulama sayesinde Youtube videolarını indirebilirsiniz.

YouTube ByClick

Her web sitesindeki içeriği indirmeye yardımcı olan YouTube ByClick, video indirme işlemini gerçekleştirebilmek adına idealdir. Ücretsiz sürümün yanı sıra premium paketleriyle hizmet veren uygulama gelişmiş müşteri desteğine sahiptir. MP4, FLV, WMV, MP3 ve 3GP gibi dosya formatlarını destekler. Windows işletim sistemiyle uyumlu olan YouTube ByClick, albüm videoları indirmek için en çok tercih edilen programlar arasında yer alır.

iTubeGo

Müzik, film ve dizileri indirmeye imkan veren iTubeGo, içeriklerin formatlarını rahatlıkla dönüştürür. İndirmenin yanı sıra video ve sesleri düzenlemenize yardımcı olur. Youtube video indir android seçeneğinin yanında Windows, MacOs ve IOS işletim sistemlerini destekler. MP4, MP3 ve M4A formatındaki içerikleri indirmenize yardımcı olur. Premium kullanıcı paketleri veya ücretsiz olarak hizmet vererek 1000’in üzerindeki web sitesinden kısa sürede içerik indirmenizi sağlar.

WinX HD Video Dönüştürücü

Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu olan WinX HD Video Dönüştürücü, içerikleri farklı uzantılara dönüştürmenize yardımcıdır. Youtube’da yer alan video içeriklerini yüksek kaliteli şekile indirmenizi sağlar. Videoların kalitesinden ödün vermeden boyutlarını küçülterek alandan kazanmanıza yardım eder. Video düzenlemesi için gerekli olan birleştirme ve kesme işlemlerini yapabilmenize imkan tanır. Gelişmiş düzenleme araçları sayesinde altyazı senkronizasyonunda yaşanan problemlerin giderilmesini sağlar. Ücretsiz şekilde kullanılmasıyla Youtube videolarını sorunsuz şekilde indirebilirsiniz.

SaveFrom.net

Ücretsiz ve online olarak kullanıla SaveFrom, pratik şekilde kullanılan YouTube MP4 çeviricisidir. Windows, MacOS, Linux, Android, IOS işletim sistemleriyle uyumludur.2K, 4K ve full HD Youtube videolarını vakit kaybetmeden indirmenizi sağlar. SaveFrom üzerinden indirme işlemi şu şekildedir:

• https://en.savefrom.net/18/ adresine gidilerek indirilmek istenen içeriğin linki boş alana yapıştırılır.
  • “Download” veya “Enter” tuşuna tıklanarak işlem gerçekleştirilir.
  • Takip eden ekranda video formatı ve kalitesi istenilen şekilde belirlenir.

YTD Video Downloader

Youtube video indir hd seçenekleri sunan ve yüksek çözünürlüklü videoları indirmek için ideal programlardandır. Video uzantılarının kısa süre içerisinde birbirine dönüştürülmesine yardımcıdır. Ücretsiz sürümünün yanında premium paketlerle kullanılması mümkündür. Windows işletim sistemiyle uyumlu YTD Video Downloader’ın kolay kullanımlı arayüzü sayesinde video indirme işlemleri kısa sürede tamamlanır.

YouTube Download

Müzik ve videoları indirmeye yarayan online platformlardandır. Windows, IOS, ve Android işletim sistemlerini destekler. 144p ve 1080p arasındaki çözünürlükler içinden tercih gerçekleştirmenize olanak tanır. WebM, M4A, MP3 gibi formatlarla işlem yapılır. Kullanımı şu şekildedir:

• https://youtubedownload.video/en9/ adresine giriş yapıldıktan sonra indirilmek istenen video linki boş alana yapıştırılır.
  • Kalite ve format belirlemesi yapılarak indirme işlemi onaylanır.

SaveMedia.Website

Online video indirme aracı olan SaveMedia, MP3 formatındaki ses dosyalarını indirmenize imkan verir. Telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumludur. Youtube dahil olmak üzere 100’ün üzerinde internet sitesinden işlem yapmanıza olanak tanır. Dosya indirme işlemi şu şekildedir:

• https://savemedia.website/v10/ sitesinde arama motoruna ilgili Youtube içeriğinin linki yazılır.
  • Formatlarla alakalı ekranda açılan seçenekler tercih edilir.
  • İndir seçeneğine tıklanır ve dosyanın inmesi beklenir.

Addoncrop YouTube Downloader

Youtube videolarını MP3 formatına çevirmenizi sağlar. Tarayıcı eklentisi olarak bilinen Addoncrop, istediğiniz işlemleri gerçekleştirmenize yardımcıdır. Crosspilot eklentisi indirildikten sonra Addoncrop uzantısının favori uzantılara eklenmesi gerekir. Windows işletim sistemi destekli olan eklentinin kurulumu gerçekleştirildikten sonra Youtube videolarını alt kısmında “Video İndir” uzantısı görülür. Format seçimi gerçekleştirilerek indirme işlemleri ücretsiz şekilde tamamlanır.

Bit Downloader

Video içeriklerini online ve ücretsiz olarak indirmenize yardımcıdır. İçeriklerin URL adresi kopyalanarak Bit Downloader’da yer alan ilgili alana yapıştırılır. Windows, Linux, MacOs, Android, IOS gibi işletim sistemlerini destekler. Sıklıklı kullanılan ve pratik indirme araçları arasında bulunur.

MiniTool uTube Downloader

Gelişmiş standartlar sunan MiniTool uTube, ücretsiz şekilde kullanıma sunulan video indirme aracıdır. Video ve ses dosyalarını kısa süre içerisinde dönüştürür. Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanılır. MP3, MP4, WAV gibi formatları destekleyen video indirme aracı sayesinde 4K kalitesinde videoları indirebilirsiniz.

YouTube Mp3 Cloud

Youtube içeriklerini kısa sürede ve yüksek kaliteli olarak indirmenizi sağlar. Online ve ücretsiz şekilde kullanılır. Anasayfada yer alan bölüme indirilecek videonun linki yapıştırılır. Dosyaları MP3 formatında indirmenize imkan tanıyan araç sayesinde indirme işlemleri tamamlanır.

Offliberty

MP3 ve MP4 formatlarını destekleyen Youtube videoları dönüştürme aracıdır. Video ve ses formatında kayıt yapmanıza imkan tanır. Pratik oluşu ve kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilir. Windows işletim sistemini destekler ve ücretsiz şekilde kullanımıyla avantaj sağlar.

KeepVid

Youtube’da yer alan oynatma listelerini tek tıkla indirmenizi sağlar. Video indirme işlemleri için popüler ve ücretsiz mecralar arasındadır. MP3, MP4 formatlarını desteklemesinin yanında Windows işletim sistemine uygundur. Kolay kullanımlı arayüzü ve ücretsiz oluşuyla tercih edilir.

FLVTO

Dilediğiniz Youtube videosunu MP3, MP4, AVI formatlarında kısa süre içerisinde indirir. Windows ile uyumlu olarak ve ücretsiz çalışan platformdur. Bilgisayar ve mobil cihazlarınız üzerinden online şekilde indirme işlemlerinizi tamamlar. Youtube video indir flvto sayesinde dönüştürülmek istenen bağlantı linkleri ilgili alana yapıştırılarak format tercihinde bulunulur.

aTube Catcher

Windows işletim sistemli bilgisayarlara indirilerek kullanılır. Youtube’da yer alan videoların seslerini edinmeye yarayan kolay kullanımlı bir programdır. MP3, FLAC, WMA, WAV formatlarını desteklemesiyle avantaj sağlar. Youtube üzerinden yüksek kaliteli şarkıları indirmenize yardımcıdır.

Youtube Premium Video İndir Seçenekleri

Youtube Premium, kullanıcıların ses ve video formatındaki dosyaları indirmesine olanak tanıyan uygulamalardandır. Youtube içerisinde indirilen videoların yalnızca online değil çevrimdışıyken de izlenmesine imkan tanır. Premium hesaba sahip olan kullanıcılar videolarda yer alan indirme butonu sayesinde güvenli şekilde videoları indirir.

Youtube Video İndirme İşlemi Yasal Mıdır?

Youtube video indir seçenekleri kullanılırken telif hakkına dikkat edilmesi gerekir. Youtube’da yer alan videoları indirmek yasa dışı durumlar arasında sayılmasa da telif hakkıyla korunan içeriklere dikkat etmek lazımdır. Kişisel kullanımlara yönelik indirilen videolarda herhangi bir sorun olmamakla beraber farklı platformlarda izinsiz olarak kullanılmaması önem taşır. Youtube’da premium üyelik almak istemeyen kullanıcıların tercih ettiği yollardan olan ücretsiz indirme seçeneklerinden pek çok kişi yararlanmaktadır. Bu nedenle Youtube video indir MP3 ve MP4 seçenekleri günümüzde sıklıkla kullanılır.