Bruce Dern'lü Mike Mendez Filmi "The Devil's Trap"in Prodüksiyonu Başladı

Katılım
11 Şub 2020
Mesajlar
284
Aldığı beğeni
1
Puanları
18
Konum
İstanbul
İki kez Oscar adayı olan Dern, yeni projesini buldu

Bruce Dern'lü Mike Mendez Filmi The Devil's Trap in.jpg


İki kez Oscar adayı olan Bruce Dern, yapımına başlanan korku gerilim filmi The Devil's Trap'te, Richard Grieco, Michael Paré, Sofia Nistratova, Nick Davi ve Mike Mendez'le birlikte başrolde yer alacak. Mike Mendez'in aynı zamanda yönettiği filmde, büyük bir şehir hastanesi, şeytani bir varlık tarafından terörize edilecek ve korku dolu anlar başlayacak.
Michael Caissie (No Tears in Hell), senaryoyu Alexander Nistratov'un (The Curse of the Clown Motel) hikayesinden yazdı. Abigail (Nistratova), bir şehir hastanesinin sessiz gece koridorlarında ve hasta odalarında, belden aşağısı felçli olan travma geçirmiş kardeşi Billy'yi (Davi) teselli eder. Billy, alkolik ve saldırgan babasıyla tanıştığımız çocukluğunu tekrar ziyaret ettiği korkunç kabuslar görür. Billy'nin hastane odasını, ölmekte olan bir adam olan ve Billy'le Abigail hakkında her şeyi biliyor gibi görünen Bay Cohen (Dern) paylaşır.

Hikayede ayrıca, hastanede dolaşan hastaları ve çalışanları korkutan başka bir korkunç varlık daha yer alıyor. Paré, Peder Gestas'ı canlandırıyor. Grieco, hemşire Diana'ya aşık olan hastane hizmetlisi rolünde. Hastanenin karanlık köşelerinde geçirdikleri romantik aralar onların işini çok kolaylaştırıyor ve mutlu olmalarını sağlıyor.

Mendez, Killers, Bimbo Movie Bash, The Convent, The Gravedancers, Big Ass Spider!, The Last Heist ve Don't Kill It gibi filmleri içeren bir "tür" filmografisine sahip. Michael Tadross Jr. (LBJ, Hurricane Heist) ve Nistratov, yürütücü yapımcı olurken. Bernard Salzmann (Paper Empire) baş yapımcı olacak. .
 
Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-99927/
Üst